Increase size
Reset to Default
Decrease size
BIAC 2019 Print

Budapest Acro Cup 

      2019          

 O víkendu 28. - 29. 9. 2019 jsme se účastnili 3. ročníku Budapest Acro Cup. Do Budapeště jsme odjeli s 15 závodníky, kteří závodili v kategorii youth a age group 11-16 let. Pro část závodníků kategorie age group byl tento závod posledním před říjnovým odjezdem na mistrovství Evropy do Izraele.

 V kategorii youth se představily pár Diana Didenko, Tereza Berneiterová a trojice dívek Andrea Vorlíčková, Lara Ilčišinová a Kateřina Nováková. Ani jedné skupině se nepovedlo probojovat do finále. Pár se bohužel dopustil velkých chyb a dostal 2.9 bodů penalizaci, což holky odsunulo na celkové 17. místo s 18.150 body. Trojice předvedla velmi hezkou sestavu, ovšem v silné konkurenci výsledná známka 24.050 bodů stačila na celkové 16. místo.

 V kategorii age group 11-16 let jsme měli následující zastoupení: ženský pár - Viktorie Zadáková, Tereza Češpivová, mužský pár  - Michal Frank, Tomáš Hrubý, ženské trojice – Šárka Nováková, Anastacia Šabatová, Lada Hamříková a Sofie Brablecová, Julie Nováková a Natalie Haburová. Všichni výše zmínění se dostali do nedělního finále. Ve finálových sestavách se nejlépe vedlo mužskému páru, který obhájil 1. místo s 25.350 body za statickou sestavu. Ženský pár skončil na celkovém 7. místě s 24.600 body.  Holkám se povedlo posunout o příčku vpřed oproti kvalifikaci. Na 9. místě s 23.500 body skončila trojice Šárka, Lada a Áňa. Na 6. místě trojice Sofie, Natalie a Julie s 25.100 body za dynamickou sestavu. Holky měly možnost prohlédnout si i své konkurentky na nadcházejícím mistrovství Evropy, které se umístily před nimi a v následujících dvou týdnech tak vypilovat vše, co se ještě dá, aby výkon na mistrovství Evropy byl ještě lepší.

 Velké díky patří naší rozhodčí Anně Malé, která celý závod rozhodovala jako hlavní vedoucí.

 Děkujeme.

 
Soustředění 2019 Print

Letní výcvikové soustředění

Roudnice v Krkonoších

24.-31.8.2019

 

 

 

Jako každý rok jsme na konci prázdnin uspořádali pro děti letní výcvikové soustředění. A jestli znáte děti, což předpokládám, že jste alespoň jedno za svůj život určitě potkali, není to s nimi vždycky jednoduché a nelíbí se jim jen tak něco. Všechno muselo být perfektní - prostředí, ubytování, koupelny, ale hlavně jídlo. Po dlouhém hledání jsme se nakonec rozhodli pro Horský hotel Eden v Jestřábí v Krkonoších.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 2 of 2

Hot info:

Mistrovství české Republiky 2020

Czech Republic Championships

7th November 2020

Prague

 

Definitive Entry  PDF

 

Invitation PDF

Pozvánka PDF

 

 

 
FACEBOOK

 

 

Z fotogalerie: