Increase size
Reset to Default
Decrease size
česky english
BIAC 2019 Print

Budapest Acro Cup 

      2019          

 O víkendu 28. - 29. 9. 2019 jsme se účastnili 3. ročníku Budapest Acro Cup. Do Budapeště jsme odjeli s 15 závodníky, kteří závodili v kategorii youth a age group 11-16 let. Pro část závodníků kategorie age group byl tento závod posledním před říjnovým odjezdem na mistrovství Evropy do Izraele.

 V kategorii youth se představily pár Diana Didenko, Tereza Berneiterová a trojice dívek Andrea Vorlíčková, Lara Ilčišinová a Kateřina Nováková. Ani jedné skupině se nepovedlo probojovat do finále. Pár se bohužel dopustil velkých chyb a dostal 2.9 bodů penalizaci, což holky odsunulo na celkové 17. místo s 18.150 body. Trojice předvedla velmi hezkou sestavu, ovšem v silné konkurenci výsledná známka 24.050 bodů stačila na celkové 16. místo.

 V kategorii age group 11-16 let jsme měli následující zastoupení: ženský pár - Viktorie Zadáková, Tereza Češpivová, mužský pár  - Michal Frank, Tomáš Hrubý, ženské trojice – Šárka Nováková, Anastacia Šabatová, Lada Hamříková a Sofie Brablecová, Julie Nováková a Natalie Haburová. Všichni výše zmínění se dostali do nedělního finále. Ve finálových sestavách se nejlépe vedlo mužskému páru, který obhájil 1. místo s 25.350 body za statickou sestavu. Ženský pár skončil na celkovém 7. místě s 24.600 body.  Holkám se povedlo posunout o příčku vpřed oproti kvalifikaci. Na 9. místě s 23.500 body skončila trojice Šárka, Lada a Áňa. Na 6. místě trojice Sofie, Natalie a Julie s 25.100 body za dynamickou sestavu. Holky měly možnost prohlédnout si i své konkurentky na nadcházejícím mistrovství Evropy, které se umístily před nimi a v následujících dvou týdnech tak vypilovat vše, co se ještě dá, aby výkon na mistrovství Evropy byl ještě lepší.

 Velké díky patří naší rozhodčí Anně Malé, která celý závod rozhodovala jako hlavní vedoucí.

 Děkujeme.

 

Hot info:

FACEBOOK

 

Z fotogalerie: