Increase size
Reset to Default
Decrease size
česky english
Waidhofen 2019 Print

Waidhofen

2019

Rakousko

 

Závěrečný závod naší sezóny se konal 15.-16.6.2019 v rakouském Waidhofenu. Tohoto tradičního závodu jsme se účastnili již po páté. Tento rok jsme neměli tak hojnou účast jako v jiných letech. Nicméně závodu se účastnili závodníci z Německa, Maďarska a Rakouska.

 

V kategorii youth jsme měli závodnice ve dvou kategoriích. V kategorii ženské páry se předvedly Diana Didenko s Terezou Berneiterovou se smíšenou sestavou. Bohužel hned na úvod sestavy holky udělaly závažnou technickou chybu v dynamickém prvku, která je stála velkou srážku a umístily se na 14. místě s 19.450 body.

V kategorii ženské trojice závodily Andrea Vorlíčková, Kateřina Nováková a Lara Ilčišinová. Holky rovněž předvedly smíšenou sestavu. Sestava se obešla bez větších technických chyb, ale děvčata trochu ztratila na uměleckém dojmu v porovnání s konkurencí. Holky se nakonec umístily na 24. místě s 22.000 body.

V kategorii age group 11-16 let ženské páry se představila Viktorie Zadáková a Tereza Češpivová. V tomto závodě holky předvedly své nejlepší sestavy za celou sezónu. Bohužel obdržely srážku za nevýdrž 0,3 bodu ve statické sestavě. Celkově se v silné konkurenci umístily na 7. místě s 48.150 body.

 

 

Hot info:

FACEBOOK

 

Z fotogalerie: