Increase size
Reset to Default
Decrease size
česky english
Soustředění 2019 Print

Letní výcvikové soustředění

Roudnice v Krkonoších

24.-31.8.2019

 

 

 

Jako každý rok jsme na konci prázdnin uspořádali pro děti letní výcvikové soustředění. A jestli znáte děti, což předpokládám, že jste alespoň jedno za svůj život určitě potkali, není to s nimi vždycky jednoduché a nelíbí se jim jen tak něco. Všechno muselo být perfektní - prostředí, ubytování, koupelny, ale hlavně jídlo. Po dlouhém hledání jsme se nakonec rozhodli pro Horský hotel Eden v Jestřábí v Krkonoších.

Sešlo se nás dohromady kolem padesáti, z toho bylo asi 40 dětí. Naším nejdůležitějším úkolem celého soustředění bylo, aby se všichni dobře bavili. A taky je přivést v původním stavu domů, na to jsme samozřejmě nezapomínali.

 

Náplní dne bylo cvičení a celesoustředková hra. Mohli jsme od rána do večera jen trénovat a posilovat, ale byla by škoda nevyužít tak pestrého prostředí kolem nás. Pro hry jsme mohli využívat louky, lesy, využili jsme i bazén. Největší atrakcí pro děti však zůstávaly kozy, které pobíhaly okolo hotelu. Výhodou bylo cvičení na čerstvém vzduchu. Je to obrovské plus oproti tréninkům, které děti přes školní rok tráví zavřené v hale. 

 

 

 

 

 

Bylo to skvělé. Doufám, že se nás příští rok sejde ještě víc než letos a naše akrobatická komunita se bude i nadále rozrůstat. Děkujeme za podporu všem rodičům a také Praze 10, která již druhým rokem na naše soustředění přispívá.

 

Příští rok se na nás těšte zas. My se těšíme už teď! 

 

 

 

Hot info:

FACEBOOK

 

Z fotogalerie: