Increase size
Reset to Default
Decrease size
česky english
Ottendorf 2017 Tisk

Ze závodu v německém Ottendorfu jsme si přivezli hlavně další zkušenosti

 

       V sobotu 15. dubna se naše akrobatky kategorie Age group 11-16 let (Anna Hamříková + Lucie Neuschlová + Jana Kinštová a Blanka Luptáková + Kateřina Nováková) zúčastnily tradičního závodu v německém Ottendorfu-Okrilla. V konkurenci 11 německých klubů a jednoho švýcarského oddílu se naše závodnice neztratily a domů se vrátily se sedmým a osmým místem.

       

 

Všichni závodníci v kategorii AG 11-16 let se v úvodu představili se svou dynamickou sestavou. Z oddílu TJ Bohemians Praha se na start postavila nejdříve trojice, která ve své sestavě zanechala příliš mnoho drobných chyb a tak se zařadila se známkou 23,100 až na průběžné sedmé místo. Ženský pár, který ve své sestavě ukázal hned několik povedených novinek, ztrácel především na provedení choreografie a získal známku o 50 setin bodu vyšší než trojice. 

 

                

 

     V odpoledním programu děvčata závodila se svými statickými sestavami, které byly již o poznání lepší. Trojice Anna, Lucie, Jana si vycvičila poměrně pěknou technickou známku 16, 200, bohužel nezanechala příliš vysoký umělecký dojem a umělecká známka se přes 8b opět nepřehoupla. Děvčata tak skončila na sedmém místě, jak tomu bylo po první dynamické sestavě. Pár Blanka, Kačka svou hravou statickou sestavou mile překvapil a odnesl si vysokou uměleckou známku. Technické provedení se obešlo bez velkých chyb a tak se celková známka za statickou sestavu vyšplhala až na 24,100. V celkovém součtu obou sestav pár také uhájil své průběžné pořadí a se závodem se rozloučil na osmém místě. 

 

             

 

       Doufáme, že děvčata nasbírala další cenné zkušenosti, které využijí na nadcházejících závodech v polské Swidnici, rakouském Waidhofenu či švýcarské Ženevě. 

 

Z fotogalerie: