Increase size
Reset to Default
Decrease size
česky english
Mistrovství České Republiky 2018 Tisk

9th - 11th November 2018

Czech Republic Championships 

 

VÝSLEDKY / RESULTS

Stejně jako každý rok i letos se druhou listopadovou sobotu uskutečnilo Mistrovství České republiky v akrobatické gymnastice s mezinárodní účastí. Letošního sedmnáctého ročníku se zúčastnilo přes dvě stě akrobatů ze sedmi zemí Evropy. O medaile tak vedle osmi českých týmů bojovali také akrobatické týmy z Polska, Rakouska, Německa, Maďarska, Ruska a Walesu. Nejlepším českým výsledkem byla známka 24,200 bodu, která chlapecký pár Tomáš Hrubý, Michal Frank vynesla v kategorii Youth na druhé místo.

      

Celý článek...
 
Poděkování Praze 10 Tisk

 
Letní Soustředění 2018 Tisk

Letní soutředění 2018

rekreační zařízení Radost

Letos jsme na letní soustředění akrobatické gymnastiky vyjeli do rekreačního zařízení Radost poblíž Blatné. Tam se také celý náš tým podíval během jednodenního výletu v rámci tématu soustředění "Cesta kolem světa".

  

 
ACRO CAMP Bulharsko Tisk

Tréninkový ACRO CAMP 2018

Bulharsko, Kamchia

 

 V termínu od 30. července do 6. srpna se výběrové družstvo akrobatů z našeho oddílu zúčastnilo tréninkového kempu, pořádaného Evropskou gymnastickou federací. Do bulharského letoviska Kamchia, kde se kemp konal, odjely celkem tři dívčí trojice a jeden chlapecký pár v doprovodu tří trenérek. Přes 120 akrobatů z několika zemí Evropy bylo rozděleno do šesti skupin, přičemž každé byl přidělen jeden expert z řad zkušených trenérů z Ruska, Portugalska, Německa, Ukrajiny či Velké Británie. Naši akrobaté strávili týden pod vedením Vladimira Makarchenka, dlouholetého trenéra britské reprezentace.

  

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3

Hot info:

FACEBOOK

 

Z fotogalerie:

Odkazy